МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

НА ЮНАЦЬКІЙ ОЛІМПІАДІ УЧЕНЬ ЧЕРКАСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №13 НАЗАР ЧЕПУРНИЙ ЗДОБУВ ЧЕТВЕРТУ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ

  • Опубліковано в Новини
15-річний український гімнаст Назар Чепурний здобув золоту олімпійську нагороду Буенос-Айреса-2018 у складі «Команди Сімони Байлз», до якої разом з ним увійшли Крістіан Балаш з Угорщини, Руан Лендж з ПАР, Тамара Аніка Онг з Сінгапуру, Фам Ну Фуонг з В'єтнаму, Альба Петіско з Іспанії, болгарська змішана пара в акробатиці Маріела Костадінова/Панайот Дімітров, представниці художньої гімнастики Таліса Торретті з Італії, росіянка Дарія Трубнікова, Єлизавета Лузан з Азербайджану, а також батутисти Ліам Крісті з Австралії та китаєць Фань Сіньі.
Детальніше ...

БЛИСКАВКА! Юнацька Олімпіада-2018. Друге "золото" київської шпажистки Катерини Чорній

  • Опубліковано в Новини
Українська фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній здобула другу золоту медаль на ІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які проходять в аргентинському Буенос-Айресі.
У турнірі змішаних команд наша спортсменка виступила в команді "Європа 1". У фіналі команда Катерини подолала "Азія-Океанія 1" й саме бій українки поставив чудову крапку золотого тріумфу.
Детальніше ...

АЛЛО, БУЕНОС-АЙРЕС!!! ДРУГЕ "ЗОЛОТО" ЮНАЦЬКОЇ ОЛІМПІАДИ-2018 ДЛЯ УКРАЇНИ "ВПІЙМАВ" ВЕСЛУВАЛЬНИК ЧЕРКАСЬКИЙ СТУДЕНТ ІВАН ТИЩЕНКО

  • Опубліковано в Новини
Наш представник в академічному веслуванні 18-річний Іван Тищенко з Черкас першим прийшов на фініш фінального заїзду серед чоловічих одиночок, не залишивши жодних шансів суперникам з Австралії, Білорусі та Перу!
Детальніше ...