МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Дніпропетровщина: 63-я обласна Спартакіада закладів професійноїосвіти з волейболу серед дівча

19 березня  2019 року на базі  Дніпровського професійно-технічного училища № 6 відбулись фінальні змагання  63-ї обласної Спартакіади  учнів  закладів професійної (ПТ) освіти  з волейболу серед дівчат.  
Детальніше ...

Відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків і дівчат Шевченкового краю

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України інформує, що 17 березня 2019 року на базі Черкаських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №31 та №33 організовані та проведені змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат  за програмою ХХVобласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти.
Детальніше ...

ЧЕРКАЩИНА: ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО І ШАШОК

14 березня 2019 року Черкаським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Україниорганізовані тапроведені обласні змагання з тенісу настільного та шашок за програмою ІІ Спартакіади серед вихованців інтернатних закладів освіти на базі Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів – спортивного ліцею Звенигородської районної ради за участі 11 та 14 команд відповідно (65 спортсменів).
Детальніше ...

Сумщина: триває ХХV обласна Спартакіада серед з закладів вищої освіти

12-14  березня 2019 року у спортивному залі Сумського державного університету відбулися змагання ХХVобласної спартакіади ЗВО  I-IIр. а.  з баскетболу (юнаки) серед. Зустрілися збірні команди, що позмагалися за  нагороди та залікові очки Спартакіади: Сумський будівельний коледж, Коледж СНАУ, Сумський коледж харчової промисловості НУХТ, Роменський коледж «ДВНЗ КНЕУ» ім. В. Гетьмана, Сумський медичний коледж, Політехнічний технікум КІ СумДУ, Путивльський педколедж, Машколедж СумДУ.
Детальніше ...

У Вінниці завершились фінальні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти області

У фінальних змаганнях з баскетболу серед юнаків за програмою обласної Спартакіади закладів загальної середньої освіти Вінниччини, які завершились 15 березня ц.р. у м. Вінниці, СДЮСШОР з баскетболу, перемогу здобули:
Детальніше ...

Бахмут: обласний етап «Козацької наснаги»

У Бахмуті на базі ДНЗ «Бахмутський ЦПТО» відбувся обласний зональний етап спортивних ігор серед учнів закладів професійної освіти «Козацька наснага». Ці змагання є безперечною складовою національно-патріотичного виховання молоді та сприяють спортивній, фізичній підготовці, спрямованій на утвердження здорового способу життя.
Детальніше ...