МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Герої Всесвітньої літньої Універсіади-2013 отримали державні нагороди

У Клубі Кабінету Міністрів України відбулося урочисте вшанування героїв Універсіади-2013. У зустрічі з чемпіонами та призерами ХХVII Всесвітньої літньої Універсіад-2013, яка відбулася в Казані (Російська Федерація), взяли участь Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко та Міністр освіти і науки Дмитро Табачник
Детальніше ...

Столична мерія вшанувала призерів-киян Всесвітньої літньої Універсіади-2013

У Київській міській державній адміністрації відбулося вшанування столичних чемпіонів і призерів Всесвітньої літньої Універсіади-2013, яка недавно завершилася в Казані (Російська Федерація).
Детальніше ...

Універсіада-2013: підсумки виступів студентів-спортсменів Запоріжжя

В Казани завершилась XХVII  Всемирная летняя Универсиада. Много чего на этих студенческих Играх было сделано впервые – например, Россия впервые принимала мультиспортивное мероприятие такого уровня, впервые были включены в универсиаду борьба на поясах, регби-7, самбо, синхронное плавание, бокс, и не только. Для Запорожья Универсиада тоже принесла свое «впервые» - так в первый раз за последние годы нашим студентам удалось собрать такое большое количество наград на этих соревнованиях. Для сравнения, универсиада в Белграде в 2009 году не принесла запорожцам ни одной медали. В 2011 в китайском Ченьджене наши заработали шесть наград. Из Казани запорожцы везут пятнадцать медалей – золото, восемь серебряных и шесть бронзовых! И это пятая часть наград, заработанных Украиной на Всемирных соревнованиях студентов.
Детальніше ...

У Казані фінішувала Універсіада-2013

Президент Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) Клод-Луї Гальєн оголосив Ігри XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року в Казані закритими.
   Під час закриття Всесвітніх студентських ігор доріжками стадіону «Казань-арена» гордо крокувала і українська делегація на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, членом Національного олімпійського комітету Євгеном Баженковим. Вітчизняні студенти успішно представили Україну на міжнародній арені
Детальніше ...

Вихованці РВУФК привезли з Казані 15 медалей різного гатунку

Вихованці Республіканського вищого училища фізичної культури успішно представили українську спортивну державну на ХХУІІ Всесвітній літній Універсіаді-2013, яка завершилася в Казані (Республіка Татарстан Російської Федерації). Наші вихованці, які нині навчаються в різних вищих навчальних закладах України, здобули на казанській Універсіаді 15 медалей різного ґатунку. Серед них – 1 золота, 5 срібних та 9 бронзових.

Детальніше ...

І наші вихованці брали Казань!

Серед учасників ХХУІІ Всесвітньої літньої Універсіади в складі збірної України були і вихованці Республіканського вищого училища фізичної культури. Свого часу вони пройшли чудовий вишкіл у фахівців РВУФК.

Детальніше ...