МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Українські студенти на Всесвітній літній Універсіаді-2015. Підсумки

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 р. № 455 «Про підготовку та участь збірних студентських команд України в змаганнях ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади 2015 року» в м. Кванджу (Республіка Корея) з 03 по 14 липня 2015 року спортивна студентська делегація України, до складу якої ввійшли 137 спортсменів, 53 тренери, 3 судді, 13 офіційних і 3 особи медперсоналу, взяла участь у зазначеному заході з 14 видів спорту.
Детальніше ...

Микола Моторний: «Дорожу цією нагородою та обіцяю за вашої допомоги і підтримки й надалі писати історію вітчизняного освітянського спорту!»

У Кванджу я не був (один з головних спеціалістів Комітету поза моєю спиною сказав, що Моторний потрібніший тут, в Києві). Тому висвітлював 28-у Всесвітню літню Універсіаду на Корейському півострові через робочий латаний-перелатаний комп’ютер, який кожної миті може наказати довго жити (правда, ще виручав домашній ноутбук, який також практично виробив свій ресурс). Однак намагався якнайповніше передати всю палітру медальних здобутків наших студентів-спортсменів і нищівні поразки представників деяких видів спорту. Мої наставники – метри вітчизняної спортивної журналістики Петро Римаренко, Володимир Боденчук, Ольга Ярошенко, Валерій Мирський, Борис Нартовський, Григорій Каневський вчили юного «писаку» завжди і правдиво висвітлювати будь-яку спортивну подію.
Детальніше ...

Керівництво Сумської області привітало призерів Всесвітньої літньої Універсіади-2015

Виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сумщини Олександр Марченко 22 липня 2015 року привітав студентів Сумського державного університету з вдалим виступом на Всесвітній літній Універсіаді у місті Кванджу (Республіка Корея).
Детальніше ...

Універсіада-2015: І медики допомагали вигравати медалі

На жаль, упродовж літньої Універсіади-2015 вони жодного разу так і не з’явилися на світлинах нашого сайту. Відчуваю перед ними свою винуватість. Це я про  лікаря Петра Шейка, масажистів Світлану Репало та Юрія Куриленка. Всі наші працівники Комітету, які в Кванджу працювали в штабі збірної України, після повернення скаржилися на якість незрозумілі, принаймні для мене, важкі умови.
Детальніше ...

Універсіада-2015 у Кванджу вже історія, але її ДУХ живе!

На жаль, жодного українського журналіста у корейському Кванджу не було. Чому? Про це знають наші очільники! Та нам все-таки вдалося через прес-службу ФІСУ отримати інформацію і фото про закриття 28-х Всесвітніх літніх студентських ігор, які проходили з 2 по 14 липня на спортивних аренах міста Кванджу та його університетів і коледжів.
Детальніше ...

Вітчизняні ЗМІ про Універсіаду-2015 ("Спорт-Экспресс в Украине")

Идеальный студент. Универсиада-2015

 

В унисон знаменитой ветеранской фразе актера Леонида Броневого, замечу: итоговое место у нас не самое высокое, но - хорошее. Впрочем, к «маленькой пенсии» ребятам и девчатам, защищавшим цвета Украины в далеком Кванджу, идти и идти.

Детальніше ...