МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Київський семикласник Іван Шмуратко здобуває «срібло» ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор з фігурного катання

Київський семикласник  Іван Шмуратко здобуває «срібло» ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор з фігурного катання
На ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які тривають в норвезькому Ліллехаммері, наймолодший спортсмен олімпійської збірної України Іван Шмуратко приносить нашій країні срібну нагороду!
У змішаних командних змаганнях з фігурного катання 14-річний українець у складі команди під назвою Future («Майбутнє») у своєму прокаті здобув 89.66 балів, що є його найкращим результатом в сезоні.
Разом з товаришами по команді Іван посідає друге місце на п'єдесталі пошани.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав юного спортсмена та його наставницю з чудовим досягненням, побажавши, щоб цей здобуток став гарним фундаментом для подальших успіхів в кар'єрі перспективного та талановитого фігуриста.
Наймолодший учасник, як в українській збірній так і серед усіх фігуристів, які брали участь у II зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2016 року в Ліллехаммері - Іван Шмуратко, приносить нашій команді третю нагороду II Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року в Ліллехаммері.
До останнього прокату була інтрига щодо розподілу медалей, але спільними зусиллями французького дуету, чеської пари, представниці Латвії та нашого спортсмена, який сьогодні показав свій найкращий результат у сезоні, команда «Future» зуміла піднятись на другу сходинку п’єдесталу.
«Якби мені ще вчора сказали, що я стану призером Юнацьких Олімпійських ігор, не повірив. Я й зараз ще не до кінця вірю у те, що сталося. Дякую своїй команді, яка підтримувала та переживала за мене. Вони – найкращі», - прокоментував Іван Шмуратко.
Тренер призера Віра Вольпова задоволена сьогоднішнім прокатом свого вихованця. «Він готувався до цих стартів, старанно тренувався, не хотів підвести своїх колег по команді. Рада, що все так сталось. Будемо працювати далі», - додала наставниця.
Ірина Калита (прес-служба НОК України) – спеціально для сайту освітянського Спорткомітету (Ліллехаммер, Норвегія).
вгору