МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Черкащині відбувся обласний етап з баскетболу серед юнаків та дівчат

На базі Черкаських загальноосвітніх шкіл №31 та №33 організовані та проведені змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат  за програмою ХХІІІ комплексних навчально-виховних заходів серед школярів.
Детальніше ...

Про підсумки Всесвітньої зимової Універсіади – в ефірі ТРК «Львів»

Днями чемпіон XVII Всесвітньої зимової Універсіади Віталій Кільчицький з начальником Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолієм Ігнатовичем в ефірі ранкового шоу Львівської обласної державної ТРК «Львів» - «Доброго ранку, Львове» розповідали глядачам про підсумки наймасштабніших спортивних стартів зими - Всесвітньої зимової Універсіади.
Детальніше ...

Українська студентська делегація взяла участь у церемонії закриття XXVII зимової Універсіади-2015

Українська студентська спортивна делегація, на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайлом Мельником та його першим заступником Володимиром Авраменком, успішно справилася з поставленими перед командою завданнями. Українська збірна фінішувала тринадцятою, вигравши п’ять медалей (2-1-2). Усі свої медалі українські студенти завоювали в одному виді спорту ‑ біатлоні. Чемпіонами стали Дмитро Русинов (індивідуальна гонка) та Віталій Кильчицький (мас-старт). У цій же дисципліні мас-старт Русинов завоював срібну нагороду, а бронзові медалі Україні принесли Яна Бондар (жіночий мас-старт) і команда в змішаній естафеті, де крім Бондар і Русинова брали участь Юлія Бригинець та Руслан Ткаленко.
Детальніше ...

У Гранаді відбулася церемонія закриття XXVII Всесвітньої зимової Універсіади-2015

Церемонія закриття Універсіади пройшла в льодовому Палаці спорту Гранади відразу по завершенню фінального матчу чоловічого хокейного турніру, в якому збірна Росії переграла команду Казахстану з рахунком 3:1. Але перед цим відбулася медальна церемонія. Золоті винагороди російським хокеїстам вручив особисто президент Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) Жан-Луї Гальєн.
Детальніше ...

Кілька хвилин тому в Гранаді хокеїсти розіграли останній комплект нагород зимової Універсіади-2015

В іспанській Гранаді розпочалося урочисте закриття ХХУІІ Всесвітніх студентських зимових ігор 2015 року. Кілька тисяч студентів-спортсменів з майже півсотні країн світу розіграли 68 комплетів медалей в одинадцяти видах спорту. Українці з п’ятьма нагородами (2-1-2) разом з командою Австрії розділили 13-14 місце.
Детальніше ...

Сьогодні в іспанській Гранаді фінішує зимова Універсіада-2015

Сьогодні, 14 лютого 2015 року, на зимовій Універсіаді-2015 в іспанських містах Гранада і Сьєрра-Невада буде розіграно останні п’ять комплектів медалей. Останні чемпіони студентських ігор визначаться в гірськолижному спорті (2 комплекти), з фрістайлу (2 комплекти) та хокеї (один комплект). На сьогоднішній ранок збірна України з п’ятьма нагородами (2-1-2) займає тринадцяту сходинку в загальнокомандному заліку.
Детальніше ...

Зимова Універсіада-2015: Медальний залік (станом на 22.00. 13 лютого): За крок до фінішу

За добу до урочистого закриття зимової Універсіади-2015 українська студентська збірна з п’ятьма медалями (2-1-2) перемістилася з десятого на тринадцяте місце.
Нагадаємо, що в другій частині зимової Олімпіади-2015 українські студенти змагаються в гірськолижному спорті, фігурному катанні, шорт-треці та сноубордингу.
На зимовій Універсіаді-2015 вже розіграно 63 комплекти медалей. Їх володарями стали представники 23 країн світу.
Детальніше ...

Віталій КІЛЬЧИЦЬКИЙ: «Перестав їсти м’ясо і – переміг»

Цікавою і різноплановою вийшла зустріч чемпіона Всесвітньої зимової Універсіади-2015 Віталія Кільчицького з керівництвом Львівського державного університету фізичної культури, де і здобував освіту нинішній тріумфатор. Зокрема, ректор ЛДУФК, професор Євген Приступа особисто привітав свого випускника з визначним успіхом на міжнародній арені й зізнався, що дуже переживав за нього безпосередньо на місці проведення універсіади – у Словаччині.
Детальніше ...

Зимова Універсіада-2015: Медальний залік (станом на 22.00. 12 лютого): Українці у ТОП-10

Після чергового дня Універсіади-2015 українська команда з п’ятьма медалями (2-1-2) перемістилася на десяте місце.

Нагадаємо, що в другій частині зимової Олімпіади-2015 українські студенти змагаються в гірськолижному спорті, фігурному катанні, шорт-треці та сноубордингу.

За три дні до фінішу на зимовій Універсіаді-2015 вже розіграно 52 комплекти медалей. Їх володарями стали представники 22 країн світу. Приємно, що у ТОП-10 також перебувають українські спортсмени.

Підтримаємо наших хлопців і дівчат! Уперед, Україно: по медалі!!!

Детальніше ...