МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

УВАГА! "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" УКРАЇНИ. U-11. Визначився ще один учасник фінального турніру Всеукраїнських змагань з футболу "Шкіряний м"яч" сезону-2018-2019

У Бердянську, що на Запоріжжі, у сьомій відбірковій групі змагалися команди НВК села Новодмитрівка Костяньтинівського району Донеччини,ЗОШ-46 міста Дніпра та господарі - футболісти ЗОШ-11 міста Бердянська. Стартовий поєдинок представників Донеччини і Дніпра завершився внічию - 0:0. Потім дніпряни обіграли бердянську команду - 2:0.0. Доля фінальної путівки вирішувалася в матчі новодмитрівських і бердянських футболістів. Сільські хлопці виграли з рахунком 3:0.
Команда з Донеччини поїде на фінальний турнір до Кременчука, який пройде з 1 по 3 червня.
Детальніше ...

УВАГА!!! "ШКІРЯНИЙ М"ЯЧ" УКРАЇНИ!!! Вікова група U-13

І все таки головна подія цьогорічного травня - Всеукраїнські змагання юних футболістів "Шкіряний м"яч". До середи визначаться фіналісти серед одинадцятирічних хлопців. А вже 21 травня у семи групах розпочнуть боротьбу за фінальні путівки тринадцятирічні юні майстри "Шкіряного м"яча".
Детальніше ...

УВАГА!!! "Шкіряний м"яч" України. ПІДТРИМАЙМО УКРАЇНСЬКУ ФУТБОЛЬНУ ЮНЬ!

До середи мають визначитися усі фіналісти Всеукраїнських зональних змагань "Шкіряний м'яч" у віковій категорії одинадцятирічних гравців (U11). Сьогодні вже відомі три учасники фінального турніру, який пройде 1-3 червня в Кременчуці Полтавської області. Це юні футболісти з Черкащини та Хмельниччини, які виграли свої зональні групи, а також команда-господар фінального турніру.
Детальніше ...

Футболісти Вінницької школи №15 втратили путівку до фіналу турніру «Шкіряний м`яч» через гірші додаткові показники

Драматично розвивалися події у зональному Всеукраїнському турнірі з футболу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2008 р. н. Ці ігри відбувалися 16 травня на стадіоні Палацу дітей та юнацтва Вінниці.
Детальніше ...

«Олімпійський урок» для наймолодших спортсменів-малят з дитячого садка №37 міста Краматорськ

У старій частині міста Краматорськ на спортивному майданчику дитячого садочка № 37 «Малюк», з самого ранку лунає музика та малеча готується до проведення «Олімпійського уроку».
Детальніше ...

Лубенський студент – чемпіон з кікбосинг

У Будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» відбувся турнір з кікбоксингу WAKO «Рана на серці України», приурочений п’ятій річниці Іловайської трагедії, і проходив під гаслом «Пам’ятаємо і не забудемо!».
Детальніше ...

УВАГА!!! На "дроті" Вінниця!!! Всеукраїнський турнір серед юних футболістів "Шкіряний м"яч" розпочинає зональні змагання

Першими боротьбу за путівку на головний фінал, який відбудеться 1-3 червня в Кременчузі Полтавської області, розпочинають команди одинадцятирічних футболістів (вік народження 2008-й) Групи-2. У Вінниці вже зібралися місцеві футболісти, а також команди з Тернопільщини та Хмельниччини.
Детальніше ...

«Олімпійське лелеченя-2019» Дніпропетровщини

На базі Дніпровського вищого училища фізичної культури і спорту пройшов фінал обласного етапу всеукраїнського спортивно- масового заходу «Олімпійське лелечення 2019», який проводився за участю Дніпропетровського обласного відділення.

Детальніше ...