МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Сумщина: триває ХХV обласна Спартакіада серед з закладів вищої освіти

12-14  березня 2019 року у спортивному залі Сумського державного університету відбулися змагання ХХVобласної спартакіади ЗВО  I-IIр. а.  з баскетболу (юнаки) серед. Зустрілися збірні команди, що позмагалися за  нагороди та залікові очки Спартакіади: Сумський будівельний коледж, Коледж СНАУ, Сумський коледж харчової промисловості НУХТ, Роменський коледж «ДВНЗ КНЕУ» ім. В. Гетьмана, Сумський медичний коледж, Політехнічний технікум КІ СумДУ, Путивльський педколедж, Машколедж СумДУ.
Детальніше ...

Донеччина: обласні фінальні змагання з тенісу настільного серед учнів ЗПО

На спортивній базі ДНЗ «Краматорського вищого професійного металургійного училища» відбулись фінальні обласні змагання з тенісу настільного серед учнів закладів професійної освіти Донецької області. Попередньо на місцях проведені зональні змагання, в яких були відібрані 5 кращих команд, вони і взяли участь у фіналі.
Детальніше ...

500 днів до олімпійського Токіо-2020!

Рівно 500 днів відділяють спортивну спільноту від старту Ігор ХХХІІ Олімпіади, які в 2020 році прийматиме Токіо (Японія).

Напередодні організатори найголовніших змагань чотириріччя представили піктограми видів спорту.

Піктограми для кожного виду спорту, включаючи п'ять нових видів спорту Токіо-2020, будуть традиційно представлені на квитках, телевізійній графіці та місцях проведення змагань, адже представляють собою один з ключових візуальних елементів будь-яких Олімпійських ігор.

Відзначимо, що вперше спортивні піктограми були використані під час Олімпійських ігор-1964, які відбулися саме в Токіо.

«Ще в 1964 році саме наші дизайнери створили цю велику спадщину. Беручи це за основу, ми хотіли зробити сучасний дизайн, який включатиме динаміку руху спортсменів, але при цьому залишатиметься простим», - сказав дизайнер піктограм Токіо-2020 Масаакі Хіромура.

 

НОК України

www.noc-ukr.org

 

 
 
 
 

У Краматорську відбувся тренінг з чирлідингу

Усі багато разів бачили їх в кіно, серіалах, на баскетбольних матчах. Вони завжди у гарному настрої і готові зарядити позитивом уболівальників. Красиві, стрункі, заводні дівчата та хлопці - чи так вже легко дістається їм схвальний гул трибун?
Детальніше ...

Перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко узяв участь у першому засіданні нового складу комісії НОК України «Закордонне українство»

Засідання було проведене на чолі з Василем Карленком – новим головою Комісії. Серед запрошених учасників – Микола Мовчан, заступник Міністра молоді і спорту України та Олександр Каденко, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України, член Комісії УЄФА з масового футболу.
Детальніше ...