МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Знай наших!

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу зібрало спортивний бомонд України на урочисту церемонію нагородження найкращих у професії. Цьогоріч воно відбувалося відразу у п’яти номінаціях – окрім відзнак тренерам професіональних футбольних ліг, було започатковано вручення нагород лауреатам у світі студентського та аматорського футболу, повідомляє прес-служба Об’єднання.

Детальніше ...

"Шкіряний м"яч" - передстартова готовність!

Асоціація аматорського футболу України. У головному штабі Всеукраїнського "Шкіряного м"яча" вже кипить напружена робота. Команда Федора Шпига вже готується до весняної частини дитячих змагань у чотирьох вікових групах. 
Детальніше ...

Відкритий Кубок Луганської області з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат, присвячений до 28-річча заснування Національного олімпійського комітету України

У спортивній залі Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу відбувся відкритий Кубок Луганської області з баскетболу 3х3. Участь у змаганнях взяли 27 команд юнаків та дівчат старшого та середнього віку з загальноосвітніх навчальних закладів, спортивних клубів, збірних команд міст, районів, ДЮСШ з Рубіжного, Старобільська, Попасної, Лисичанська та Станично-Луганського району.
         Змагання з баскетболу були організовані та проведені завдяки дружній співпраці Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України, Луганської обласної федерації баскетболу, при підтримці Луганського обласного відділення НОК України.
         За підсумком баскетбольних протистоянь маємо наступні результати:

Команда

 

1

2

3

4

Очки

М’ячи

Місце

1.

ДЮСШ

 м. Рубіжне

 

10:0

2

10:1

2

10:0

2

6

30:1

1

2.

РПК-1

м. Рубіжне

0:10

1

 

1:7

1

7:1

2

4

8:18

3

3.

ДЮК «Орля»-3

м. Старобільськ

1:10

1

7:1

2

 

10:0

2

5

18:11

2

4.

ОНЗ Попаснянська

ЗОШ№1

0:10

1

1:7

1

1:10

1

 

3

2:27

4

 
Група В (юнаки 2001-2003)

Команда

 

1

2

3

4

Очки

М’ячи

Місце

1.

ЗОШ№8

 м. Лисичанськ

 

9:2

2

5:10

1

10:2

2

5

24:14

2

2.

РПК-2

м. Рубіжне

2:9

1

 

3:10

1

4:7

1

3

9:26

4

3.

СК ЛДГІК«Донець»-1

м. Лисичанськ

10:5

1

10:3

2

 

10:0

2

6

30:8

1

4.

ДЮСШ

 м. Рубіжне (2004-2007)

2:10

1

7:4

2

0:10

1

 

4

9:24

3

 
 
Група С (юнаки 2001-2003)

Команда

 

1

2

3

4

Очки

М’ячи

Місце

1.

ЗОШ№4

 м. Лисичанськ

 

10:5

2

6:9

1

9:7

2

5

25:21

2

2.

РПК-3

м. Рубіжне

5:10

1

 

1:10

1

5:7

1

3

11:27

4

3.

ДЮК «Орля»-1

м. Старобільськ

9:6

2

10:1

2

 

7:1

2

6

26:8

1

4.

СК ЛДГІК«Донець»-2

м. Лисичанськ

7:9

1

7:5

2

1:7

1

 

4

21:21

3

 
Група Д (юнаки 2001-2003)

Команда

 

1

2

3

4

Очки

М’ячи

Місце

1.

Станично-Луганська ДЮСШ

 

0:7

1

0:10

1

0:10

1

3

0:27

4

2.

РПК-4

м. Рубіжне

7:0

2

 

4:5

1

2:6

1

4

13:11

3

3.

ДЮК «Орля»-2

м. Старобільськ

10:0

2

6:2

2

 

10:0

2

6

26:8

1

4.

СК ЛДГІК«Донець»-3

м. Лисичанськ

10:0

2

6:2

2

0:10

1

 

5

16:12

2

 
½ ФІНАЛУ (юнаки 2001-2003)
ДЮСШ м. Рубіжне -  ДЮК «Орля»-2 м. Старобільськ              10:6
СК ЛДГІК«Донець»-1 м. Лисичанськ - ДЮК «Орля»-2 м. Старобільськ    6:4
 
ФІНАЛ (юнаки 2001-2003)
ДЮСШ м. Рубіжне - СК ЛДГІК«Донець»-1 м. Лисичанськ                    7:6
 
ФІНАЛ (юнаки 2004-2007)
ДЮСШ м. Рубіжне (2004-2007) – ЗОШ№4 м. Лисичанськ                    1:10
 
 
Група А (дівчата 2001-2003)

Команда

 

1

2

3

4

Очки

М’ячи

Місце

1.

ЗОШ№4

 м. Лисичанськ

 

10:4

2

10:0

2

9:6

2

6

29:10

1

2.

Станично-Луганська ДЮСШ

4:10

1

 

10:0

2

2:10

1

4

16:20

3

3.

СК ЛДГІК«Донець»-2

м. Лисичанськ

0:10

1

0:10

1

 

0:10

1

3

0:30

4

4.

ДЮСШ

 м. Рубіжне (2004-2007)

6:9

1

10:2

2

10:0

2

 

5

26:11

2

 
Група В (дівчата 2001-2003)

Команда

 

1

2

3

4

Очки

М’ячи

Місце

1.

ЗОШ№8

 м. Лисичанськ

 

8:5

2

8:1

2

3:6

1

5

19:12

2

2.

ЛПК – 3 АФ

м. Лисичанськ

5:8

1

 

6:1

2

9:3

2

5

20:10

1

3.

СК ЛДГІК«Донець»-3

м. Лисичанськ

1:8

1

1:6

1

 

1:9

1

3

3:23

4

4.

РПК

м. Рубіжне

6:3

2

3:9

1

9:1

2

 

5

18:13

3

 
Група С (дівчата 2001-2003)

Команда

 

1

2

3

Очки

М’ячи

Місце

1.

ДЮСШ

м. Рубіжне

 

9:2

2

10:0

2

4

19:2

1

2.

ЛПК

м. Лисичанськ

2:9

1

 

9:3

2

3

11:12

2

3.

СК ЛДГІК«Донець»-1

м. Лисичанськ

0:10

1

3:9

1

 

2

3:19

3

 
 
 
 
Фінал (дівчата 2001-2003)

Команда

 

1

2

3

Очки

М’ячи

Місце

1.

ДЮСШ

м. Рубіжне

 

10:1

2

9:1

2

4

19:2

1

2.

ЛПК – 3АФ

м. Лисичанськ

1:9

1

 

3:8

1

3

4:17

3

3.

ЗОШ№4

м. Лисичанськ

1:10

1

8:3

2

 

2

9:13

2

 
         Усі учасники отримали подарунки з олімпійською символікою від Національного олімпійського комітету. Призери та переможці у своїх вікових категоріях були нагороджені кубками ,медалями та грамотами відповідних ступенів від Луганської обласної федерації баскетболу.
         Оргкомітет змагань висловлює глибоку подяку Лотову Сергію Ігоревичу директору Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу за підтримку в проведенні баскетбольних змагань.
Детальніше ...

Нагородження спортсменів Донецької області

У Краматорську,  приміщенні конференц-зали Донецької обласної державної адміністрації відбулась урочиста зустріч голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Куця О.І. з провідними спортсменами та тренерами Донецької області, які протягом року показали найкращі результати  на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.
Детальніше ...