МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Олімпійська Академія для дошкільнят

У дитячому садочку «Катруся» міста Кремінна відбулось яскраве спортивне свято у рамках Олімпійського тижня, що крокує Луганщиною. Дітлахи із задоволенням змагалися у вікторинах, естафетах інтелектуально-розважальної програми, показували свою спритність та майстерність не тільки у спорті , а й у розвагах. Запальні танці з Олімпійським вогнем  та флешмоби вразили як вболівальників так і суддів заходу. Але , як завжди, перемогла дружба!
Детальніше ...

Львів приймає чемпіонат України-2018 з важкої атлетики

Другий рік поспіль, з 11-го до 16-е вересня, у Львові відбудеться чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики. У національному чемпіонаті спортивну честь Львівщини будуть захищати 30 атлетів – 8 жінок та 22 чоловіки. Відкриття чемпіонату України відбудеться сьогодні, 11-го вересня, о 16:00, а власне самі змагання розпочнуться завтра, 12-го вересня, о 09:00 у новому реконструйованому спеціалізованому важкоатлетичному залі СК «Епіцентр» (м. Львів, вул. Пекарська, 50) на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького. Буде встановлено подіум європейського стандарту у великому ігровому залі із відремонтованими трибунами для уболівальників, а важкоатлетичний зал з дев’ятьма помостами служитиме для розминки спортсменів перед виходом на подіум.
Детальніше ...

СЛАВА УКРАЇНІ! - СТИЛЬНО, МОДНО, ПАТРІОТИЧНО!!!

Подія. Міністр молоді і спорту Ігор Жданов схвалив розміщення на футболках національної збірної з футболу гасла «Слава Україні». Він також закликав національні збірні з різних видів спорту підтримати подібну практику: «Cтильно, модно, патріотично! Підтримую і закликаю інші національні збірні команди України з різних видів спорту переймати подібну практику розміщення гасла «Слава Україні!» при замовленні та виготовленні форми. А першими, наскільки я пам'ятаю, таку традицію започаткували Національні паралімпійська та дефлімпійська збірні команди нашої країни. Слава Україні!», - написав Жданов.

Детальніше ...

Харків в очікуванні важливого свята - Міжнародного дня студентського спорту

До Харківської державної академії фізичної культури завітали з робочим візитом Імас Євген - ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України, Стеценко Вадим – голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Детальніше ...

УСІ НА ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК!

ДРУЗІ! У СУБОТУ (1 ВЕРЕСНЯ, 15.00) УСІ НА СТОЛИЧНУ ОБОЛОНСЬКУ НАБЕРЕЖНУ!!! ТУТ ВІДБУДЕТЬСЯ ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК! ТАКОГО ВИ ЩЕ НЕ БАЧИЛИ!!!

Ось що мені розповіли в НОК України ...

Детальніше ...

Михайло Романчук – найкращий спортсмен серпня в Україні

Національний олімпійський комітет України визнав дворазового чемпіона та срібного призера чемпіонату Європи з плавання Михайла Романчука найкращим спортсменом останнього літнього місяця. Його особистий наставник Петро Нагорний отримав звання найкращого тренера серпня відповідно.
Детальніше ...

АЛЛО, НОВА КАХОВКА!!!

Ось такими запальними танцями вітали юні новокаховці учасників фінального турніру "Шкіряний м"яч" - Кубок "Кока-Кола" серед 14-річних футболістів.
Детальніше ...