МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Запоріжжі визначилися перші переможці та призери XXІХ обласної спартакіади сільських школярів "Хто ти, майбутній олімпієць?"

Селище Якимівка приймало фінальні змагання 29-ї обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти , майбутній олімпієць?» з волейболу серед юнаків та шахів. Ця спартакіада, що налічує п'ятнадцять видів програми, проводиться за ініціативи Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області». На відкритті змагань учасників та гостей вітали в.о. голови Якимівської ОТГ Максим Забара та голова обласного спорттовариства «Колос» Анатолій Земляков. Піснями та танцями розважали гостей дівчата з музичної школи та група підтримки.
Детальніше ...

Відбулось засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх у Токіо

Сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулось засідання Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх у Токіо.

Детальніше ...

Донеччина: перемога працівника відділення на турнірі з кроссфіту

У маріупольському фітнес-клубі «IronGym» відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір з кроссфіту (функціонального багатоборства) «IronGymCup».
Участь в цьому заході взяли представники Запоріжжя, Дніпра, Хмельницького, Маріуполя, Краматорська, Ірпеня, Приморська, Ужгорода, Бердянська та Вільногірська. Змагання проводились в різних категоріях окремо серед жінок і чоловіків.
Отримавши перемогу в кожному з чотирьох завдань, перше місце (в категорії Rx) завоював головний спеціаліст Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Максим Сорока.
Вітаємо Максима з перемогою та бажаємо успіхів у професійній діяльності.
 
Донецьке обласне відділення (філія)
Комітету з фізичного виховання та спорту
МОН України.
Детальніше ...