МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Луганщині відбувся фестиваль спортивного кіно Рекомендовані

На Луганщині відбувся фестиваль спортивного кіно
Уперше на Луганщині відбувся конкурс телевізійних спортивних програм та фільмів  «О спорт, ти – мир!», започаткований Департаментом освіти і науки Луганської обласної держадміністрації і Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України під патронатом Луганського обласного Національного олімпійського комітету України та за підтримки Титульного партнера «ПП Онопрієнко А.П».
Цей конкурс є складовою частиною інформаційно-пропагандистської роботи щодо пропаганди ідей олімпізму, популяризації та впровадження у побут кожної людини здорового способу життя, активізації розвитку фізичної культури, масового спорту та спорту вищих досягнень, виховання патріотизму у громадян України. 
5 жовтня 2017 року у Кремінський школі-гімназії за підсумками конкурсу відбулося урочисте відкриття фестивалю спортивного кіно, також  запрошені та нагороджені всі учасники та переможці цього проекту.
         Висловлюємо подяку усім гостям,  а особливо  Титульному партнеру “ПП Онопрієнко А.П” центр обслуговування салонів краси “Лілея”, завдяки якому усі переможці та номінанти отримали достойні призи.
Луганське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору