МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Харків в очікуванні важливого свята - Міжнародного дня студентського спорту Рекомендовані

Харків в очікуванні важливого свята - Міжнародного дня студентського спорту
До Харківської державної академії фізичної культури завітали з робочим візитом Імас Євген - ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України, Стеценко Вадим – голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев Анатолій провів зустріч з Імасом Є.В., Стеценком В.Г. та ректором Харківської державної академії фізичної культури Ажиппо Олександром, керівником Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивної студентської спілки України» у Харківській області де було обговорено низку нагальних питань з організації та проведення Всеукраїнського студентського спортивного заходу.
Святкові заходи, присвячені Міжнародному дню студентського спорту відбудуться 20 вересня 2018 року в місті Харкові, в Палаці спорту «Локомотив» ім. Г.Н. Кирпи.
Прес-центр Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» в Харківській області.
вгору