МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ВАДИМ МІСЮРА КЕРУВАТИМЕ СТУДЕНТСЬКИМ ФУТБОЛОМ КИЄВА ЩЕ П"ЯТЬ РОКІВ! Рекомендовані

ВАДИМ МІСЮРА КЕРУВАТИМЕ СТУДЕНТСЬКИМ ФУТБОЛОМ КИЄВА ЩЕ П"ЯТЬ РОКІВ!
Четвертого жовтня в залі засідання Вченої ради Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулась VIII Звітно-виборна конференція ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва». Головною метою конференція було затвердження плану дій організації  на наступні 5 років.
Діючий Президент ФАСК Вадим Місюра представив членам конференції доповідь, в якій розповів про здобутки та результати діяльності Футбольної асоціації студентів м. Києва за період з 2013 по 2018 рік.
Делегати одноголосно підтримали кандидатуру Вадима Місюри на посаду Президента та його амбітні плани щодо розвитку студентського спорту. Було затверджено програму розвитку студентського футболу в м. Києва на наступні два роки.
«Дякую за довіру та підтримку! Наша команда, яка включає в себе Ректорів, представників спортивних осередків, викладачів, тренерів і звісно ж  студентів, продовжить плідну співпрацю для розвитку студентського футболу. Тільки разом ми можемо досягти всіх запланованих цілей та вивести студентський спорт на найвищій рівень» - зазначив у своїй промові новообраний Президент ГО «ФАКС» Вадим Місюра.
вгору