МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

АЛЛО, БУЕНОС-АЙРЕС!!! ДРУГЕ "ЗОЛОТО" ЮНАЦЬКОЇ ОЛІМПІАДИ-2018 ДЛЯ УКРАЇНИ "ВПІЙМАВ" ВЕСЛУВАЛЬНИК ЧЕРКАСЬКИЙ СТУДЕНТ ІВАН ТИЩЕНКО Рекомендовані

АЛЛО, БУЕНОС-АЙРЕС!!! ДРУГЕ "ЗОЛОТО" ЮНАЦЬКОЇ ОЛІМПІАДИ-2018 ДЛЯ УКРАЇНИ "ВПІЙМАВ" ВЕСЛУВАЛЬНИК ЧЕРКАСЬКИЙ СТУДЕНТ ІВАН ТИЩЕНКО
Наш представник в академічному веслуванні 18-річний Іван Тищенко з Черкас першим прийшов на фініш фінального заїзду серед чоловічих одиночок, не залишивши жодних шансів суперникам з Австралії, Білорусі та Перу!

Наразі в скарбничці української збірної 3 нагороди: дві золоті та бронзова медаль.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який підтримував спортсмена трибунах, привітав нашого "академіста" та його наставника Михайла Гуленка з блискучим досягненням, побажавши нових здобутків на шляху до успішної кар'єри у дорослому спорті.
Вітаємо Івана та його тренера Михайла Гуленка із "золотом" ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор.

Пнршокурсник Черкаського інститут пожежної безпеки Іван Тищенко відразу після здобуття золотої нагороди ЮОІ-2018 поділився враженнями та емоціями від перемоги з прес-службою Національного олімпійського комітету.

«Звісно, просто не було. Враховуючи той малий проміжок часу, який був між півфінальним та фінальним заїздом, головним було продемонструвати стабільність, адже кожен із учасників претендував на перемогу. Усі суперники показали дуже достойний рівень підготовки», - зазначив 18-річний атлет.

«Що стосується мого результату, то, звісно, він дуже тішить, хоча я ще навіть не знаю свій підсумковий час», - додав Тищенко.

Веслувальник розповів, які цілі ставив перед собою, коли збирався на надважливі змагання до Аргентини:

«Коли їхав до Буенос-Айреса, мріяв про те, щоб продемонструвати усе, що я відпрацьовував на тренуваннях. А медаль – це вже результат наполегливої праці. Неможливо навіть зараз описати свої відчуття!».

Коментар спортивного Міністра Ігоря Жданова: "ТАААК! Є друге

вгору