МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

НА ЮНАЦЬКІЙ ОЛІМПІАДІ УЧЕНЬ ЧЕРКАСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №13 НАЗАР ЧЕПУРНИЙ ЗДОБУВ ЧЕТВЕРТУ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ Рекомендовані

НА ЮНАЦЬКІЙ ОЛІМПІАДІ УЧЕНЬ ЧЕРКАСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №13 НАЗАР ЧЕПУРНИЙ ЗДОБУВ  ЧЕТВЕРТУ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ
15-річний український гімнаст Назар Чепурний здобув золоту олімпійську нагороду Буенос-Айреса-2018 у складі «Команди Сімони Байлз», до якої разом з ним увійшли Крістіан Балаш з Угорщини, Руан Лендж з ПАР, Тамара Аніка Онг з Сінгапуру, Фам Ну Фуонг з В'єтнаму, Альба Петіско з Іспанії, болгарська змішана пара в акробатиці Маріела Костадінова/Панайот Дімітров, представниці художньої гімнастики Таліса Торретті з Італії, росіянка Дарія Трубнікова, Єлизавета Лузан з Азербайджану, а також батутисти Ліам Крісті з Австралії та китаєць Фань Сіньі.

За регламентом змагань, переможець мультидисциплінної першості визначався за сумою індивідуальних місць членів команди, показаних у кваліфікаційних змаганнях кожної дисципліни відповідно. Команда з найменшою сумою і піднялася на першу сходинку п'єдесталу (293 очки). Друге місце посіла "Команда Макса Уітлока" (349), третє - "Команда Оксани Чусовітіної" (352).

ДОСЬЄ НА ЧЕПУРНОГО НАЗАРА: 
ЧЕПУРНИЙ НАЗАР
(«Україна», ОДЮСШ«Олімпія»,
м. Черкаси)
 Народився 3 вересня 2002 р.
 Зріст – 162 см, вага – 51 кг.
 Майстер спорту.
 Учень Черкаської спеціалізованої
школи № 13, 10-й клас.
 Чемпіон України 2018 р.
серед юніорів (багатоборство).
 Переможець Всесвітньої літньої Гімназіади-2018 на перекладині, срібний призер - особисте багатоборство та бронзовий - на кільцях.
 Тренер – Ірина Надюк.
 Хобі – футбол.
 Життєвий девіз: ≪Veni, vidi, vici≫

Прийшов, побачив, переміг≫).

вгору