МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Львівщина приймає літній чемпіонат України з кульової стрільби

У спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України міста Львов відбулася урочиста церемонія відкриття літнього чемпіонату України з кульової стрільби. Ці представницькі змагання кращих кульовиків України проводять Міністерство молоді та спорту України за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Федерації стрільби України та Львівської області.
Детальніше ...

День здоров’я у ДНЗ міста Южноукраїнська

У дошкільних навчальних закладах міста Южноукраїнська відбувся День здоров’я у всіх вікових групах згідно з Базовим компоненту дошкільної освіти в Україні та вимог програми виховання та навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина».
Детальніше ...

На Кіровоградщині відбувся міський шаховий турнір

В Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці іменіД.І. Чижевського проведено міський шаховий турнір серед школярів та ветеранів, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Участь у турнірі взяли 26 шахістів.
Детальніше ...

КІРОВОГРАДСЬКІ СТУДЕНТИ-ГИРЬОВИКИ-ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Кіровоградські гирьовики вдало виступили на чемпіонаті України серед студентів у Харкові. В індивідуальному заліку на призовий п’єдестал піднялося троє вихованців КДЮСШ №1 підж пилким керівництвом тренера Сергія Шевченка.
Детальніше ...

На Кіровоградщині відбувся зональний чемпіонат України з боксу

На базі факультету фізичного виховання КДПУ ім. В.Винниченка відбувся зональний чемпіонат України серед школярів 2001-2002 року народження. 93 учасники з Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей змагалися за право представляти регіон на чемпіонаті України серед школярів.
Детальніше ...

Сумські студенти відзначилися на чемпіонаті України зі стрільби з лука

У легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука. Кращих результатів в особистому заліку серед жінок досягла студентка Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка Анастасія Павлова, яка набрала 1148 очок. Олексій Гунбі - студент Сумського державного університету та Валентин Куций - студент Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка в скарбничку збірної області поклали бронзові нагороди в індивідуальному розряді серед чоловіків та юніорів
Детальніше ...

«Галичанка»: легких матчів у Суперлізі не буває

Команда Тернопільського національного економічного університету з волейболу продовжує успішно виступати на чемпіонаті України з волейболу в суперлізі. В десятому турі «Галичанка-ТНЕУ» зустрічалася з аутсайдером турнірної таблички чернігівською командою «Педуніверситет-ШВСМ» на виїзді. 
Детальніше ...