МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Інформаційні підсумки грудня-2016

Пропонуємо вашій увазі творчий доробок обласних відділень за грудень-2016 (інформаційне забезпечення сайту Комітету обласними відділеннями). Коментарів не буде. Цифри перед вами. Аналізуйте самі.
Детальніше ...

Інформаційний підсумок липня-2016: хто і як працював, а хто відверто паразитував

Хто і як працював у липні – загартовував школярів і готував до захисту Вітчизни студентську молодь? З нижче наведених цифр – не густо. Та й то деякі «великі організатори» освітянського спорту навчилися передирати інформацію з інших сайтів, видаючи її за свою, без посилань на першоджерела.
Детальніше ...

Інформаційний підсумок червня-2016 і першого півріччя-2016

Червень ‑ пора відпусток. Та це не заважає нашим постійним лідерам  прикарпатським та луганським спортивним освітянам активно висвітлювати фізкультурно-спортивне життя школярів і студентів. Це заслуговує на повагу!
Детальніше ...

Інформаційні підсумки травня-2016

Що світлого і доброго посіяли обласні відділення на освітянській фізкультурно-спортивній ниві? Не збавляє обертів дружня команда Михайла Стефанківа. Знову серед лідерів спортивні освітяни Луганщини,  Дніпропетровщини, Буковини, Сумщини, Київщини, Тернопільщини та міста Києва. Звичайно, при такій кількості фотоінформацій треба враховувати людський потенціал, спортивну  та наукову базу кожного регіону. А ще ‑ справжній професіоналізм і фаховість начальників відділень та їхніх колег. 
Детальніше ...

Підбито підсумки інформаційного забезпечення квітня-2016

Прикарпатський край впевнено лідирує, надсилаючи різноманітну фотоінформацію про життя освітянського спорту. Також вражають спортивні освітяни Луганщини. Як завжди – фахово висвітлюють освітянський фізкультурно-спортивний рух працівники Чернівецького, Дніпропетровського та Сумського обласних відділень.
Детальніше ...

Підбито інформаційні підсумки березня-2016

Перший місць весни виявився напрочуд продуктивним для багатьох обласних відділень. Приємно, що незважаючи на різноманітні  перешкоди, відсутність фінансування, скавчання деяких тепер вже колишніх нардепів, «девушек с веслом» і своїх доморощених гавкунів майже в усіх куточках нашої України бився нормальний пульс освітянського спорту.

   Вороги освітянського спорту з подачі деяких наших же «організаторів шкільно-студентського фізкультурного руху» звинуватили МОН України і Комітет, зокрема, у знищенні освітянської спортивної галузі. Та зверніть увагу на цифри! Маємо солідний і фаховий загін керівників обласних відділень, де відбувається щоденна рутинна фізкультурно-масова та спортивно-оздоровча робота. Хотів би щиросердно подякувати керівникам Луганського, Івано-Франківського, Дніпропетровського, Чернівецького, Сумського, Львівського, Тернопільського, Миколаївського, Київського обласних відділень. Останні два місяці активізувалися Київське міське та Волинське обласне відділення.

   1. Луганське обласне відділення (начальник – Віктор Острєцов) – 53 інформації)

2. Івано-Франківське (Михайло Стефанків) – 44

3. Київське міське(Сергій Бобровник) – 42

4. Дніпропетровське (Євген Буря) – 38

5. Чернівецьке (Корнелій Жукотинський) – 29

6. Сумське (Владислав Маслов) – 25

7. Львівське (Анатолій Ігнатович) – 20

8. Тернопільське (Олександр Бірюков) – 19

9-10. Миколаївське (Олександр Кулішов) – 15

9-10. Київське обласне (Анатолій Ільченко) – 15

11. Волинське (Олександр Монахін) – 14

12-13. Харківське (Андрій Кобзар) – 11

12-13. Закарпатське (Іван Риляк) – 11

14. Кіровоградське (Олександр Шевченко) – 10

15. Рівненське (Ярослав Тучак) – 6

16-18. Вінницьке (Геннадій Бочарьов) ‑ 5

16-18. Полтавське (Олена Кучеренко) – 5

16-18. Черкаське (Антоніна Саприкіна) – 5

19-21. Хмельницьке (Сергій Сніцер) – 4

19-21. Херсонське (Юрій Кан) – 4

19-21. Чернігівське (Анатолій Скрипченко) – 4

22. Запорізьке (Андрій Муштай) – 3

   Щодо «ударників», то тут без змін: Житомирське (начальник – Володимир Зорник) та Одеське (начальник – Анатолій Плєвако) відділення своєрідні рекордсмени з ненадання інформаційного доробку своєї роботи.

   Отже, коментарі і висновки робіть самі. Тільки хочемо нагадати, що застарілу інформацію наша прес-служба відтепер не прийматиме. Після змагань або події, яка відбулася у вашому краї, вже наступного дня інформація з фото повинна бути на електронній пошті прес-служби Комітету. Не перетворюйте сайт на раритетну інформацію та «інформаційне сміттєзвалище». І пишіть про школярів, студентів та їхніх наставників, називаючи переможців і призерів, вказуйте рахунки, а не про те, який спеціаліст філії узяв участь у відкритті або закритті змагань. Прикладів наводити цього разу не будемо, щоб не образити деяких кандидатів наук.

Дякуємо усім за роботу! Разом пишемо історію освітянського спорту!

Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).

Детальніше ...

Слово – сила: інформаційний підсумок лютого-2016

Нарешті, після новорічно-різдвяних канікул прокинувся головний ударний батальйон  обласних відділень освітянського Комітету. Це вже перевірені бійці Михайло Стефанків, Віктор Острєцов, Євген Буря, В’ячеслав Маслов, Корнелій Жукотинський, Олександр Бірюков, Геннадій Бочарьов, Анатолій Ільченко, Анатолій Ігнатович, які  разом зі своїми фаховими і дружніми командами активно пропагують результати своєї праці в шкільних і студентських лавах, доносячи до всеукраїнського загалу зразки вмілої організації фізкультурно-масової та спортивно-оздоровчої робити серед шкільної і студентської молоді.
Детальніше ...