МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Слово – сила: інформаційний підсумок лютого-2016 Рекомендовані

Слово – сила: інформаційний підсумок лютого-2016
Нарешті, після новорічно-різдвяних канікул прокинувся головний ударний батальйон  обласних відділень освітянського Комітету. Це вже перевірені бійці Михайло Стефанків, Віктор Острєцов, Євген Буря, В’ячеслав Маслов, Корнелій Жукотинський, Олександр Бірюков, Геннадій Бочарьов, Анатолій Ільченко, Анатолій Ігнатович, які  разом зі своїми фаховими і дружніми командами активно пропагують результати своєї праці в шкільних і студентських лавах, доносячи до всеукраїнського загалу зразки вмілої організації фізкультурно-масової та спортивно-оздоровчої робити серед шкільної і студентської молоді.
   Пригадуєте, як кілька тижнів тому деякі столичні кандидати наук разом із «супроводжуючими» та «схемниками» нашого Комітету підняли несамовитий гавкіт щодо закриття, а точніше про нібито повного знищення спортивних кафедр. Та ще й  підключили до цього «активного» нардепа і «девушку з веслом». Так, на засіданні  НОК України спортивно-нардепівська еліта нашої держави «чихвостили» представників МОН України та освітянського Спорткомітету щодо «закриття» спортивних кафедр у непрофільних вишах, звільнення професорів, кандидатів і докторів наук, доцентів і простих викладачів. Називалися «правдиві» цифри щодо ліквідації спорткафедр, знищення спортивної інфраструктури  шляхом її передачі … вищим навчальним закладам, які надав начальник столичного відділення (філії), кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Бобровник з подачі … деяких представників студентського спорту нашого Комітету. Саме так звані «наші» затіяли цю атаку з метою якнайшвидше дорватися до державної годівниці.
   До речі, цю фейкову інформацію доцент Бобровник  також передав і до Верховної Ради, зокрема її голові Володимиру Гройсману, голові Комітету  ВР з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму України Андрію Палатному, голові Комітету ВР з питань науки і освіти Лілії Гриневич, віце-президенту НОК України Миколі Томенку. Тільки не подумайте, що відразу всі кинулися рятувати освітянський спорт та надали суттєву фінансову, матеріальну, методичну, інформаційну допомогу. Чи хтось поцікавився хоч поцікавивсяфізкультурно-спортивним життям-буттям вітчизняної шкільної і спортивної молоді. Дійсно, як у тому анекдоті: говорили-балакали, сіли та й заплакали …
   Звичайно, своїм «словесним поносом» організатори так званої акції захисту спорткафедр («витязя у гієнових шкурах)прагнули обмазати в першу чергу освітянського міністра Сергія Квіта, але вийшло все навпаки – самі опинилися вище голови в лайні! Адже і спорткафедри працюють, і фузкультурно-олімпійський рух в освітянському спорті не зупинився. Про це свідчить понад триста інформацій від 19 з 24 обласних відділень.
   Укотре наголошую – проблем в освітянському спорті достатньо. Зокрема, відсутність грошей на проведення  змагань серед школярів і студентів. На жаль, досі ніхто з «горлохватів» не протягнув руку допомоги шкільній і студентський молоді. Натомість, деякі організатори-депутати від спорту і спортивні функціонери-казнокради почали вже навіть звинувачувати освітянський Спорткомітет у використанні … школярів і студентів для створення, підготовки та виступів збірних команд України на зимових і літніх Універсіадах, Гімназіадах, спортивних фестивалях студентських спілок України та Польщі і т.д. Ці так звані «пастори» українського спорту прагнуть і тут принизити тисячі освітянських учителів фізкультури, тренерів, керівників шкіл і ВНЗ, а найголовніше – наших дітей та їхніх батьків. Їм байдуже, їм просто не цікаво, що нині тривають обласні і зональні загальнонаціональні турніри V Спортивних ігор школярів з видів спорту. На часі вже головні фінали, а грошей на їх проведення катма. Чому досі і наше рідне міністерство щось мовчить? Панове дорослі, ці шкільні Ігри відбуваються раз на чотири роки. Тому здібний спортивний юнак або дівчина тільки раз у своєму шкільному житті зможе випробувати свої сили і спортивний талант.
   Отже, інформаційний доробок обласних відділень має такий вигляд:
 1. Івано-Франківське обласне відділення (начальник відділення – Михайло Стефанків) – 47 інформацій

 2. Луганське (Віктор Острєцов) – 36

 3. Дніпропетровське (Євген Буря) – 29

 4. Сумське (В’ячеслав Маслов) – 29
  5-6. Київське міське (Сергій Бобровник) – 27
  5-6. Чернівецьке (Корнелій Жукотинський) – 27
  7. Тернопільське (Олександр Бірюков) – 18
  8. Вінницьке (Геннадій Бочарьов) – 14

  1. 9-10. Київське обласне (Анатолій Ільченко) – 13
   9-10. Рівненське (Ярослав Тучак) – 13
   11. Закарпатське (Іван Риляк) – 11
   12. Миколаївське (Олександр Кулішов) – 10
   13. Львівське (Анатолій Ігнатович) – 9
   14. Кіровоградське (Олександр Шевченко) – 8
   15-17. Волинське (Олександр Монахін) – 6
   15-17. Полтавське (Олена Кучеренко) – 6
   15-17. Харківське (Андрій Кобзар) – 6
   18. Черкаське (Антоніна Саприкіна) – 3
   19. Херсонське (Юрій Кан) – 2
   На жаль, Житомирське (Володимир Зорник), Одеське (Анатолій Плєвако), Хмельницьке (Сергій Сніцер), Чернігівське (Анатолій Скрипченко), Запорізьке (Андрій Муштай) відділення проігнорували інформаційне висвітлення своєї діяльності. Особливо вражають своєю впертістю «засекречувати» проведення різноманітних змагань начальники Житомирського, Одеського і Хмельницького відділень. Допоки!!!
   Усій дружній команді обласних відділень щиросердна подяка за активне висвітлення освітянського фізкультурно-спортивного та олімпійського руху. Це ваш вагомий внесок у підготовку нашої молоді до захисту України. Разом пишемо історію освітянського спорту!
   Почався березень, погляньте на сайт Комітету: рубрика «Останні новини» знову повниться інформаційною палітрою освітянського спортивного життя. І знову на зв’язку Львів, Чернівці, Суми, Луганськ, Дніпропетровськ … Останнім часом активізувалося столичне відділення.
   Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
вгору