Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

На Вінниччині відбувся чемпіонат з шахів серед студентів вищих навчальних закладів

У вищих навчальних закладах області  проходять змагання з 20 видів спорту, що триватимуть протягом 2017-2018 навчального року, та завершаться фінальними поєдинками.
У цих змаганнях беруть участь всі бажаючі студенти, які пройшли попередню підготовку і є членами Студентської спортивної спілки області.
Детальніше ...

Запорізькі студенти здобули три медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики

Албанія цими днями приймає чемпіонат Європи з тяжкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років. Україна делегувала на першість континенту 28 спортсменів, у тому числі трьох представників Запорізької області. У підсумку всі вони повертаються додому з медалями чемпіонату Європи!
Детальніше ...

Змагаються студенти-футзалісти Донеччини

17-18 жовтня в спортивному залі ДДМА міста Краматорськ, відбувся чемпіонат Донецької області з футзалу серед студентів університетів, академій та інститутів. Крім пропаганди здорового способу життя, залучення студентської молоді до активних занять спортом, цей чемпіонат підвищив  індивідуальну майстерність спортсменів, виявив кращу команду серед ВНЗ Донецької області з футзалу.
Детальніше ...

Богатирі Донеччини

На відкритому спортивному майданчику  Донецького національного технічного  університету (ДонНТУ) відбувся турнір зі street workout, присвячений Дню захисника України. Велика кількість студентів ДонНТУ та Красноармійського індустріального інституту вирішила взяти участь у змаганнях і показати свою фізичну міць.
Детальніше ...

Студентка ЛДУФК Софія Прийма – найкраща спортсменка Львівщини

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного вересня студентку Львівського державного університету фізичної культури, майстра спорту України з триатлону та велоспорту, члена національної збірної команди України з триатлону Софію Прийму (тренери – Сергій Прийма та Юрій Сорохан). Це почесне звання Софія отримала завдяки перемозі на юніорському етапі Кубка Європи у м. Тулча (Tulcea, Румунія).
Детальніше ...

ЛДУФК: мандрівка до художньо-меморіального музею Олени Кульчицької

З нагоди 140-річного ювілею від дня народження видатної мисткині Олени Кульчицької студенти 1 курсу факультету туризму (спеціалізація «Готельно-ресторанна справа») відвідали виставку її творів. Побачили прекрасні акварелі, на яких представлений одяг етнографічних регіонів Бойківщини, Лемківщини, Поділля, Полісся, Буковини, Гуцульщини.

Детальніше ...

У Запоріжжі вшанували кращих студентів-спортсменів ЗНТУ

Один з флагманів студентського спорту  регіону – Запорізький національний технічний університет підбив підсумки спортивного року. У 2017-му ЗНТУ є чим пишатися – за підсумками 13-ї літньої Універсіади України університет став кращим, серед технічних ВИШів країни з кількістю студентів від 5 до 10 тисяч.
Детальніше ...