МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Студентка ЛДУФК Софія Прийма – чемпіонка світу з акватлону серед молоді

На острові Фюн у Данії завершився чемпіонат світу-2018 з акватлону серед молоді (II ранг). У напруженій спортивній боротьбі студентка Львівського державного університету фізичної культури львів’янка Софія Прийма на біговому сегменті відіграла та випередила представницю Великої Британії.
Детальніше ...

Баскетболістки ЛДУФК – переможці турніру в Ізраїлі Friendship games-2018

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-Скіф-Спартак» повернулася з Ізраїлю, де стала переможцем міжнародного турніру Friendship games – 2018. Окрім підопічних Ірини Кленіної у престижних змаганнях брали участь команди з Ізраїлю, Йорданії, Палестини та Росії.

Пропозиції Комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти

З метою поточної актуалізації та впорядкування навчально-методичної документації, уніфікації подання різних її форм до репозитарію ЛДУФК, подальшої реалізації студентоцентрового підходу в освітньому процесі та відповідно до чинних нормативних документів (Постанова Кабінет Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 347 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187, Статуту ЛДУФК, Положення про організацію освітнього процесу у ЛДУФК) Комісія ЛДУФК з моніторингу якості освіти напрацювала низку пропозицій, що були схвалені Вченою радою ЛДУФК від 26.06.2018, на якій заступник голови комісії, доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор Валерій Мельник доповів про результати роботи комісії, про аналіз навчально-методичного забезпечення навчального процесу та перспективи його покращення.

Легкоатлети ЛДУФК на чемпіонаті України-2018 здобули 11 медалей

У місті Кропивницькому 25-го і 26-го червня відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики 2018 року серед молоді та дорослих. У складі команди Львівської області успішно виступили студенти-легкоатлети Львівського державного університету фізичної культури, які завоювали 11 медалей: дві золоті, п’ять срібних і чотири бронзові.
Зокрема, студент 43-ї групи факультету спорту (ФС) Кравчук Вадим завоював золоті нагороди серед дорослих та молоді в стрибках у висоту. Степан Дем’янчук (42 група факультет фізичного виховання (ФФВ) виборов срібну медаль серед молоді та п’яте місце серед дорослих у штовханні ядра. Ірина Племянник (35 група ФС) виборола «бронзу» у бігу на 3.000 м з перешкодами серед дорослих та молоді і п’яте місце серед молоді у бігу на 3.000 м. Також на дистанції 3.000 м з перешкодами змагалась Вікторія Дуткевич (32 група ФФВ), яка посіла четверте місце серед дорослих та молоді.

Артур Назарук (42 група ФВ) на спринтерських дистанціях завоював «срібло» у бігу на 100 м та «бронзу» – на 200 м серед молоді та посів шосте місце серед дорослих у бігу на 100 м. Ігор Желем Ігор (51 група ФФВ) зайняв друге місце у бігу на 3.000 м з перешкодами серед молоді та четверте місце серед дорослих. Руслан Кльоз (1 група ФС) був четвертим у бігу на 400 м з бар’єрами серед молоді.

Жіноча естафетна команда 4х400 м у складі Лілії Коваль (31 група ФС), Іванни Остимчук (32 група ФФВ), Ренати Механчук (32 група ФФВ) та Романи Харченко (43 ФС) здобула бронзову нагороду серед дорослих та срібну серед молоді. У такому ж складі дівчата вибороли «срібло» в естафетному бігу 4х100 м серед молоді та п’яте місце серед дорослих.

Чоловіча естафетна команда у складі Валентина Горевича (31 група ФС), Юрія Трохімчука (42 група ФФВ), Олега Семенюка (43 група ФС) та Руслана Кльоза (1 група ФС) в естафетному бігу 4х400 м посіла п’яте місце серед дорослих.

У метанні списа п’яте місце серед молоді здобув Віталій Римарук (21 група ФС), а Тамара Євдокимова (51 група ФС) посіла шосте місце серед дорослих. Ілля Оліферовський (1 група ФФВ) потрапив до фіналу в стрибках у висоту, зайнявши шосте місце. Іванна Остимчук (32 група ФФВ) також була шостою у бігу на 800 м серед молоді, Романа Харченко (43 група ФС) виборола п’яте місце у бігу на 400 м серед молоді а Рената Механчук (32 група ФФВ) двічі була сьомою на дистанціях 200 м та 400 м серед молоді.
Прес-служба ЛДУФК.

Фінішував чемпіонат України з боксу серед студентів

У місті Дніпро в спортивному комплексі Українського державного хіміко-технологічного університету за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова протягом 5 днів проходив чемпіонат України з боксу серед студентів.

Володарем Кубку м. Києва серед студентських команд ЗВО стала команда «Меркурій» КНТЕУ

На стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського відбувся фінал розіграшу Кубку м. Києва серед студентських команд закладів вищої освіти. Фінальне свято сезону було організоване Футбольною асоціацією студентів м. Києва, а у матчі зустрілись дві найсильніші команди столиці. Чемпіон Києва – збірна команда Київського університету ім. Б. Грінченка грала з чемпіоном України серед студентів – колективом «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету.

ЛДУФК: смолоскипна естафета «Вогонь пам’яті Героїв»

У неділю, 27 травня, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського спільно з обласною державною адміністрацією провів традиційну легкоатлетичну естафету «Вогонь пам’яті Героїв». Зберігаючи давні традиції, саме у травні Львівщина вшановує усіх полеглих, хто ціною свого життя крізь роки проніс ідею незалежної України.