МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У ЛДУФК відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

Удруге на базі Львівського державного університету фізичної культури відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». У ньому взяли участь понад 50 студентів, які представляли 19 закладів вищої освіти України. Протягом трьох днів студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації.
Детальніше ...

На засіданні Вченої ради ЛДУФК вручили атестат професора Мар’янові Пітину

3 квітня 2018 року відбулося засідання Вченої ради Львівського державного університету фізичної культури. Під час засідання ректор Університету, доктор педагогічних наук, професор Євген Приступа вручив атестат професора Мар’янові Пітину, викладачу кафедри теорії спорту та фізичної культури, докторові наук з фізичного виховання і спорту. Євген Приступа відзначив роботу науковця за лідерство в рейтингу ЛДУФК за кількістю публікацій у виданнях, що індексуються в Scopus.
Детальніше ...

Студент ЛДУФК Кінах Тарас – призер чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів

У курортному містечку Берегове, що на Закарпатті, відбулися національні змагання з важкої атлетики серед юніорів. Студент другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Кінах Тарас у ваговій категорії до 105 кг виборов бронзову медаль у сумі двоборства. Також в активі нашого важкоатлета малі срібні нагороди у ривку та поштовху із результатом 138 кг та 167 кг відповідно.
Детальніше ...

Харківська державна академія фізичної культури пишається своїми студентами та випускниками!

Третього квітня в стінах Академії відбулась зустріч із переможцями, призерами та учасниками XII зимових Паралімпійських ігор 2018 року, а також тренерами збірної команди України.
Детальніше ...

Студент ЛДУФК Назар Василишин – призер чемпіонату України серед юніорів

У місті Южне, що на Одещині відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів, де студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури Назарій Василишин (33 ФФР) виборов бронзову медаль.
Детальніше ...

У ЛДУФК стартує проект Olympic Lab

У середу, 4-го квітня, в головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури (аудиторія – 317) об 11:00 відбудеться відкритті заходу в межах освітньо-інтерактивного проекту Національного олімпійського комітету України Olympic Lab (модуль «Волонтерський рух»), організатором якого є відділення НОК у Львівській області (голова відділення – Юрій Турянський).
Детальніше ...

Викладачі ЛДУФК за участі студентів провели планові наукові дослідження

Викладачі ЛДУФК за участі студентів провели планові наукові дослідження

У залі одноборств кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури викладачами даної кафедри спільно зі своїми колегами з біохімії та гігієни і анатомії та фізіології за участі добровольців студентів-спортсменів спеціалізацій кіокушинкай карате та боксу проводились планові наукові дослідження.

Серед багатьох студентів у тестуванні приймали участь провідні спортсмени кафедри фехтування, боксу та національних одноборств: призери чемпіонатів Європи та України з кіокушинкай карате – Лемішко Богдан (31 група факультету спорту), Палій Северин (21 група факультету спорту), Голуб Богдан (31 група ФПКПП та ЗО); а також призери чемпіонату України з боксу – студенти Кокотайло Михайло (21 група факультету спорту) та Рудий Михайло (1 група факультету спорту).

Члени комплексної наукової групи висловлюють подяку усім студентам-добровольцям, які приймали участь в експерименті.
https://www.ldufk.edu.ua/…/naukovi-doslidzhennja-zi-special…

Детальніше ...

Закарпаття: ХІV Універсіади області -2018 з волейболу серед студентів

29 березня у спорткомплексі «Юність»  та спортивному залі факультету здоров’я та фізичного виховання «УжНУ» відбулись  змагання з волейболу серед студентів ІІІ-ІVр.а., як у чоловіків так і жінок прийняло участь 4 команди, а саме: Ужгородський національний університет, Мукачівський державний університет, Ужгородський торгово-економічний інститут КНТЕУ, Закарпатський угорський інститут ім.Ф.Ракоці у залік ХІV Універсіади області 2018р.
Детальніше ...

У НУФВСУ відбулось урочисте відкриття XXII Спартакіади «Під золотими куполами Печерська» серед студентів закладів вищої освіти Печерського району м. Києва з баскетболу

27 березня 2018 року у НУФВСУ відбулось урочисте відкриття XXII Спартакіади «Під золотими куполами Печерська» серед студентів закладів вищої освіти Печерського району м. Києва з баскетболу, а також були зіграні матчі першого ігрового дня.
Детальніше ...