МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Свято дзюдо на Сумщині Рекомендовані

Свято дзюдо на Сумщині
5 жовтня 2017 року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету стартував чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок.
На сумському татамі зібралися найсильніші дзюдоїсти України. Нижче першого розряду, тобто синього поясу, спортсмени до змагань не допускалися. Тут, практично всі, з коричневими, а більшість – з чорними.
Сергій Колесніченко, віце-президент Сумської обласної федерації дзюдо, зауважив: «На цих змаганнях буде сформована національна збірна на 2018 рік, дали відпочити тільки деяким «першим номерам», які брали участь у Чемпіонату світу, та травмованим спортсменам. А так – вся еліта дзюдо тут».
Ці змагання Суми приймають уперше. Усього приїхало майже 300 спортсменів з 21 регіону. Змагаються в індивідуальних сутичках. У третій день – розіграють командні нагороди.
Руслан Перета, головний суддя змагань (м. Івано-Франківськ), запевнив, що «ми впораємось з цім завданням – вибрати кращих спортсменів. І готуватися до наступного 18-го року. Зараз важко сказати, хто потрапить до збірної, бо підпирають молоді спортсмени, які хочуть теж взяти участь у великих міжнародних змаганнях, чемпіонатах Європи, світу і всі готуються до Олімпійських ігор».
У перший день змагань член національної збірної команди, студент Сумського державного університету Артем Хомула виборов золоту нагороду у ваговій категорії 73 кг.
Сумчани вітають чемпіона і бажають подальших успіхів збірній команді області у цьому найпрестижнішому всеукраїнському борцівському турнірі 2017 року.
Сумське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
 
вгору