МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ДОНЕЧЧИНА: універсіадні перегони з волейболу

ДОНЕЧЧИНА: універсіадні перегони з волейболу
На спортивній базі Донбаської державної машинобудівної академії відбулися змагання ІІ етапу ХV літньої Універсіади України в Донецькій області з волейболу серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.
За звання кращих змагалися 4 студентські команди: Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА, м. Краматорськ), Донецького національного медичного університету (ДНМУ, м. Лиман), Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА, м. Краматорськ) та Маріупольського державного університету (МДУ, м. Маріуполь).
Згідно з регламентом всі ігри відбувались за коловою системою. За підсумками зіграних зустрічей перемогу здобули представники Донбаської державної машинобудівної академії. Друге місце посіли студенти Донецького національного медичного університету, а третє – команда Маріупольського державного університету.
Кращим гравцем змагань був визнаний студент ДДМА Олександр Шершаков.
Команди переможців та призерів змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
 
Донецьке обласне відділення (філія)
Комітету з фізичного виховання та
спорту МОН України.
вгору