МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Стартував новий сезон Студентської ліги дзюдо

Стартував новий сезон Студентської ліги дзюдо
Федерація дзюдо Дніпропетровської області продовжує розвивати студентський спорт в регіоні. У Дніпрі стартував черговий сезон Студентської Ліги дзюдо - головного старту для команд різних закладів вищоїосвіти міста та області.
Три етапи сезону 2019/2020 років пройдуть традиційно на протязі навчального року, а саме восени, взимку і навесні.
Осінній перший етап нового сезону Студентської ліги пройшов у суботу, 16 листопада, на татамі спорткомплексу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №6. У ньому взяли участь команди восьми «вишів» Дніпра і Кривого Рогу.
Змагання відбулися у всіх семи вагових категоріях, як у чоловіків, так і у жінок. Боротьбу за нагороди вели понад 80 дзюдоїстів і дзюдоїсток, з них 14 - майстрів спорту України.
Кращими в своїх вагових категоріях стали у жінок: Анна Танцюра (-48 кг), Вікторія Супукарёва (-52 кг), Перехрест Руслана (-57 кг), Поліна Міхайская (-63 кг), Катерина Скора (-70 кг), Валерія Захаревич (-78 кг) і Руслана Булавіна (+78 кг). Всі чемпіонки - Дніпрянки, за винятком Валерії Захаревич, студентки Криворізького педагогічного інституту.
Чемпіонами у своїх вагових категоріях у чоловіків стали: Владислав Таран (-60 кг), Данило Воротеляк (-66 кг), Данило Хлопецкого (-73 кг), Дмитро Мартинов (-81 кг), Дмитро Залозний (-90 кг), Роман Демиденко (-100 кг), Дмитро Кучер (+100 кг). Всі хлопці представляють місто Дніпро.
Кращий командний результат за підсумками змагань продемонструвала збірна Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту. Студенти цього ЗВО назбирали в свою командну скарбничку 5 золотих, 4 срібних і 8 бронзових нагород.
На другому місці команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, у якій 14 призових місць - 3 золотих медалі, 5 срібних і 6 бронзових.
На третьому місці студенти Університету митної справи та фінансів. У них 5 золотих і одна срібна нагороди.
Триватимуть змагання в Студентській Лізі дзюдо вже в наступному році. Дати проведення другого і фінального третього етапів стануть відомі в грудні, коли Федерація дзюдо Дніпропетровської області затвердить змагальний календар на 2020 рік.
 
 
Дніпропетровське обласне відділення
Комітету з фізичного виховання та спорту
МОН України.
вгору