МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Полтавський студент Іван Май – чемпіон Європи з настільного тенісу! Рекомендовані

Полтавський студент Іван Май – чемпіон Європи з настільного тенісу!
Активна молодь Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка  продовжує невпинно завойовувати нові спортивні перемоги. Цього разу на переможний п’єдестал зійшов багаторазовий переможець різноманітних турнірів Іван Май.
Студент фінансово-економічного факультету ПолтНТУ завоював чергову перемогу, підкоривши чемпіонат Європи з настільного тенісу.
 Параолімпійська команда нашої країни до складу якої і увійшов Іван завоювала перше місце на престижному чемпіонаті Європи з настільного тенісу «ITTF Para Table Tennis European Championship», який проходив у Данії.
Наш земляк виступав у параолімпійській нозології ТМ8, в якій став чемпіоном Європи у командній першості серед чоловіків. Тут у кожній збірній виступали двоє тенісистів, за Україну грали Іван Май (Полтава) і Віктор Дідух (Львів).
В особистій першості серед параолімпійців у нозології ТМ8 полтавець Іван Май посів 8-е місце.
Іван подякував своєму тренеру, майстру спорту з настільного тенісу Андрію Черменському та ректору ПолтНТУ, професору Володимиру Онищенку, які постійно підтримують та допомагають спортивному розвитку Івана.
Ми вітаємо студента ПолтНТУ Івана Мая з блискучим виступом та перемогою на змаганнях. Нехай досягнутий успіх стане потужним стимулом для підкорення нових спортивних вершин.
Полтавське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

вгору