Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

ЗАКАРПАТСЬКІ СДЮСШОРІВЦІ з гандболу впевнено розпочали новий сезон

Протягом минулого тижня гандболісти місцевої СДЮСШОР з гандболу «Карпати» брали участь у змаганнях різного рангу. Так, 16-18 жовтня дівчата 2001-2002 р.р.н приймали І тур чемпіонату України у спорткомплексі «Юність». 
Детальніше ...

Стартували ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини

Стартували уже ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини 2017-2018 навчальних років. Першими змагатись випало футболістам, які 17 та 18 жовтня зіграли зональні змагання. Участь у визначенні фіналістів прийняло 18 команд, в складі яких грали більше 250 учасників із усіх районів нашої області.
Детальніше ...

Відбулося посвячення школярів Львівщини у юні спортовці та козачата обласної ДЮСШ

Під час вшанування Дня захисника України відбулося фізкультурно-просвітницьке свято з нагоди посвячення школярів загальноосвітніх шкіл міста у юні спортовці та козачата освітянської Львівської обласної ДЮСШ в день Покрова Пресвятої Богородиці.
Детальніше ...

Донеччина: змагання майбутніх захисників

У ДНЗ «КВПМУ» відбулося спортивне свято з нагоди Дня захисника України. Під час свята студенти виконували підтягування на поперечині, піднімання гирі, стрибки в довжину з місця. Волейбольні матчі, які продовжили свято, додали заходу змагального характеру та привернули увагу всіх присутніх. Виступи учнів училища прикрасили свято піснями та танцями
Детальніше ...

Донеччина: «Козацькому роду нема переводу»

Сьогодні, 17 жовтня, у спортивному комплексі Маріупольської спеціалізованої загальноосвітньої школи – інтернату № 21 І-ІІІ ступенів обласної ради відбулося велике свято спорту – День захисника України під гаслом: «Козацькому роду - нема переводу», організоване адміністрацією навчального закладу та Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Детальніше ...

На Самбірщині в освітянській ДЮСШ відзначили День захисника України та День українського козацтва

Щорічно 14 жовтня в Україні відзначається День Захисника з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, що дає можливість особливо активно популяризувати фізичну активність і мужність юних спортсменів.
Детальніше ...

Учні ПТНЗ Тернопільщини змагались за звання найсильнішого козака

У спортивному залі Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя завершився організований Тернопільським обласним відділенням КФВС МОН України обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнів ПТНЗ «Козацька наснага». Такі змагання проводились вперше, але учасники були захоплені цікавою боротьбою. Під гімн України було піднято державний прапор, а учасники мали нагоду побачити виступ художньої самодіяльності.
Детальніше ...