МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Вінниця: тривають Спортивні ігри України серед студентів коледжів (технікумів)

У спортивному залі Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відбулося урочисте відкриття фінальних змагань з волейболу (юнаки) за програмою Спортивних ігор України серед студентів коледжів (технікумів).
Детальніше ...

Маріуполь: цікаві ігри юних футболісток

На спортивній базі закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) № 65 міста Маріуполя відбулися змагання з футболу на «Кубок міського голови» м. Маріуполь серед збірних команд дівчат – учениць 9-11 класів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Південної зони Донецької області.
У змаганнях взяли участь дев’ять команд. Тендітні дівчата демонстрували на спортивному майданчику цікаві комбінації, чіткі передачі,  чим приводили в захват усіх присутніх.
Детальніше ...

Відбулися змагання з настільного тенісу ЗПО Вінницької області

За підтримки міського голови Хмільника Редчика Сергія та спортивних колективів і активістів в м. Хмільнику на базі ЗОШ №3 відбулись змагання з настільного тенісу серед дівчат учениць закладів професійної освіти.
Детальніше ...

Донеччина в очікуванні «Cool Games-2018»

З метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичного виховання, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів з 01 по 04 грудня 2018 року в місті Київ відбудуться змагання нового Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед школярів «Cool Games 2018».
Детальніше ...

У Маріуполі відбувся ІІІ етап обласних зональних змагань «Веселі старти»

2 листопада фізкультурно-оздоровчий комплекс Маріупольського металургійного комбінату  ім. Ілліча приймав на своїй базі молодших школярів Південної зони Донецької області. Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»   організували і провели наступний етап змагань «Веселі старти».
Детальніше ...

ДНІПРОПЕТРОВЩИНА С П О Р Т И В Н А

На  стадіоні  Дніпропетровського вищого училища фізичної культури «Олімпійська надія»  відбулись фінальні  змагання 63-ї обласної Спартакіади серед учнів  закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2018/2019 навчального року  з міні-футболу.
Детальніше ...

Черкащина: Спартакіада школярів з настільного тенісу

У спортивному залі Уманського національного університету садівництва  відбулися змагання з тенісу настільного серед юнаків та дівчат за програмою ХХІVобласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти.
Детальніше ...

Донеччина: змагання юних легкоатлетів Костянтинівського району

На базі дитячо-юнацької спортивної школи Костянтинівської міської ради відбулися змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти району з метою залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, патріотичного виховання молоді. У легкоатлетичному багатоборстві взяли участь хлопці та дівчата  семи закладів загальної середньої освіти району.
Детальніше ...