МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Перші переможці ШВЛУ Донецької області

Чудова погода у Бахмуті, ніби раділа разом з юними волейболістками, які з’їхалися на обласні фінальні змагання чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти (ШВЛУ).
Детальніше ...

Баскетбольні баталії маріупольських школярок

На спортивній базі спеціалізованої школи № 42  м. Маріуполь відбулися змагання з баскетболу Спартакіади закладів загальної середньої освіти Південної зони Донецької області 2017-2018 навчального року серед дівчат. 10 команд з м. Маріуполя та районів змагалися за звання переможців. 100 дівчат мріяли поповнити скарбничку нагород свого навчального закладу золотими медалями.
Детальніше ...

Триває Спартакіада ЗПТО Рівненської області

19 квітня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі»  та Вищого професійного училища № 1 відбулися змагання із баскетболу серед дівчат у залік Спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області.
Детальніше ...

Гімназіада України: чудовий виступ легкоатлетів Донеччини

17-19 квітня на стадіоні «Динамо» в Одесі відбулися фінальні змагання Гімназіади України 2018 року з легкої атлетики. За інформацією Федерації легкої атлетики Донецької області наша збірна поповнила скарбничку області низкою нагород.
Детальніше ...

«Кубок Олімпійських чемпіонів-2018» зібрав в Ужгороді 250 маленьких плавців

Майже 250 юних плавців із Борисполя, Чернівців, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Луцька та Ужгорода сьогодні в нашому місті змагаються у регіональному дитячому турнірі з плавання “Кубок Олімпійських Чемпіонів 2018”.
Детальніше ...

Маріуполь: змагання з волейболу закладів професійної освіти Південної зони Донецької області

11-13 квітня на спортивній базі Центру професійно-технічної освіти м.Маріуполь відбулися змагання з волейболу Спартакіади закладів професійної освіти Південної зони Донецької області серед  дівчат. В змаганнях взяли участь 8 команд. 80 дівчат міста Маріуполя змагалися за право називатися командою найсильніших волейболісток серед закладів професійної освіти Південної зони.
Детальніше ...

На Вінниччині відбулися зональні змагання з міні-футболу серед ПТНЗ

У шести зонах: Браїлівському, Гніванському, Калинівському, Жмеринському, Немирівському професійних навчальних закладах та ВПУ сфери послуг м. Вінниці 12 квітня 2018 року відбулися зональні змагання з міні-футболу серед юнаків за програмою обласної Спартакіади професійно-технічних навчальних закладів. Змагалося 28 команд ПТНЗ.
Детальніше ...