МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Дніпропетровщина: 63-я обласна Спартакіада закладів професійноїосвіти з волейболу серед дівча

19 березня  2019 року на базі  Дніпровського професійно-технічного училища № 6 відбулись фінальні змагання  63-ї обласної Спартакіади  учнів  закладів професійної (ПТ) освіти  з волейболу серед дівчат.
Детальніше ...

Відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків і дівчат Шевченкового краю

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України інформує, що 17 березня 2019 року на базі Черкаських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №31 та №33 організовані та проведені змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат  за програмою ХХVобласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти.

ЧЕРКАЩИНА: ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО І ШАШОК

14 березня 2019 року Черкаським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Україниорганізовані тапроведені обласні змагання з тенісу настільного та шашок за програмою ІІ Спартакіади серед вихованців інтернатних закладів освіти на базі Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів – спортивного ліцею Звенигородської районної ради за участі 11 та 14 команд відповідно (65 спортсменів).

У Вінниці завершились фінальні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти області

У фінальних змаганнях з баскетболу серед юнаків за програмою обласної Спартакіади закладів загальної середньої освіти Вінниччини, які завершились 15 березня ц.р. у м. Вінниці, СДЮСШОР з баскетболу, перемогу здобули:

Бахмут: обласний етап «Козацької наснаги»

У Бахмуті на базі ДНЗ «Бахмутський ЦПТО» відбувся обласний зональний етап спортивних ігор серед учнів закладів професійної освіти «Козацька наснага». Ці змагання є безперечною складовою національно-патріотичного виховання молоді та сприяють спортивній, фізичній підготовці, спрямованій на утвердження здорового способу життя.

Змагання з баскетболу 3х3 серед закладів загальної середньої освіти Вінницької області

У спорткомплексі «Баско» Вінницької ДЮСШ ОР з баскетболу впродовж 11-12 березня ц.р. проходили змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат за програмою обласної Спартакіади закладів загальної середньої освіти.

Визначились призерки чемпіонату України серед дівчат

У Харкові 5-10 березня пройшов фінальний етап чемпіонату України серед дівчат 2006 року народження. Головний трофей здобула команда ДЮСШ-2 (Київ), яка виграла всі матчі: здобула три перемоги у групі «А», а у фіналі з рахунком 21:13 подужала ДЮСШ «Стрімкий м’яч» - найкращу команду групи «В». «Бронзу» здобули дівчата СДЮШОР «Карпати» (Ужгород). У поєдинку за третє місце вони переграли харківську ДЮСШ-3 (24:19).

Кращі тенісисти закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Черкащини у 2019 році

У залі для настільного тенісу спеціалізованої школи №33 ім.В.Симоненка Черкаської міської ради відбулися змагання з настільного тенісу за програмою ІІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації у 2019 році.