МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У Гнівані провели обласний шаховий турнір

Географія шахових змагань на Вінниччині неухильно розширюється. Восьмого лютого, вперше за останні чотири роки, обласний турнір провели й у Гнівані. Ігри проходили у добре відремонтованому та затишному приміщенні міського Будинку культури.
Детальніше ...

ЧЕРКАЩИНА: відбулося засідання методичної секції

Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 31 січня 2020 року проведена обласна методична секція керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище» за участі 20 осіб.
Детальніше ...

Відбулася нарада керівників закладів професійно-технічної освіти Рівненщини

Відбулася нарада керівників ЗПТО Рівненської області, на якій начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський підсумував результати діяльності за 2019 рік та окреслив перспективи роботи на наступні роки в розрізі освітньої реформи.
Детальніше ...

Рівненські школярі – чемпіони світу перших ISF World Cool Games

У міжнародних змаганнях серед школярів ISF World Cool Games брали участь школярі рівненського НВК «Колегіум», як переможці перших Всеукраїнських змагань Cool Games. Змагання проходили у Києві, до них долучилися діти не лише з областей України, але й з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Китаю, Молдови та Хорватії.
Детальніше ...

Луганщина: «Різдвяні старти-2020»

У приміщенні Рубіжанського Комплексу позашкільної роботи18 січня 2020 року відбувся відкритий чемпіонат Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з шахів «Різдвяні старти – 2020»серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області. Участь у змаганнях взяли вісім  команд школярів – представники з міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кремінського, Старобільського, Станично-Луганського, Міловського та Троїцького районів.
Детальніше ...