МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Відкритий урок футболу в Краматорську Рекомендовані

Відкритий урок  футболу в  Краматорську
11 жовтня в Краматорському міському парку «Сад Бернацького» відбувся спортивно-масовий захід «Відкритий урок з футболу» серед загальноосвітніх шкіл міста, організований федерацією футболу Донецької області та футбольним клубом «Авангард».
У заході взяло участь понад 100  дітей з 12 шкіл міста.
На момент проведення свята поле зі штучним покриттям було «умовно» поділене на 11 секторів. У кожному секторі юних футболістів очікувало декілька особливих завдань: ведення м’яча навколо перешкод, жонглювання м’ячем, стрибки на скакалці, сектор перевірки влучності, сектор перевірки теорії футболу та сектори розвитку загально-фізичної підготовки. Діти з радістю та захоплення перебігали з одного сектору на інший, намагаючись дізнатися якнайбільше інформації про футбол та спробувати себе у всіх конкурсах.
По закінченню першої «пізнавальної» частини спортивного свята, всі діти були розділені на вікові категорії, для того щоб взяти участь у футбольному турнірі.  В футбольних протистояннях ніхто не хотів здаватися  без бою. Кожна команда завзято та з запалом в очах змагалася за перше місце.
Вітальне слово  депутата Краматорської міської ради Андрія Безсонного та віце-президента федерації футболу Донецької області Олега Зубарева додали дітям бажання і надалі займатися спортом.
Кожна школа, яка взяла участь у заході, отримала комплект футбольних м’ячів, а для всіх учасників футбольного свята федерація футболу Донецької області та футбольний клуб «Авангард» підготували подарунки з логотипом клубу та солодкі призи. Юні спортсмени отримали неймовірну кількість позитивних емоцій від свята футболу.
Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору