Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Стартували ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини Рекомендовані

Стартували ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини
Стартували уже ХХІІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини 2017-2018 навчальних років. Першими змагатись випало футболістам, які 17 та 18 жовтня зіграли зональні змагання. Участь у визначенні фіналістів прийняло 18 команд, в складі яких грали більше 250 учасників із усіх районів нашої області.
Після двох днів за допомогою професійних суддівських бригад було визначено фіналістів, якими стали команди: Бучацького, Бережанського, Підгаєцького районів, Теребовлянської, Чортківської, Кременецької міських рад, Підволочиської селищної ради та міста Тернополя.
Відмітимо, що змагання з футболу стали першими в цілій низці змагань ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини у 2017-2018 навчальному році. Цього року в програму включено 14 видів програми серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів та 8 видів програми серед учнів І-ІІ ступенів. Можливість змагатись на рівних будуть мати юнаки та дівчата як з районних команд так і з команд селищних та міських рад (громад). Минулорічна практика показала, що без виведення підсумкового загальнокомандного заліку команди активніше приймають участь у змаганнях, тож цього року оргкомітет залишив основні положення проведення без змін.
Наступними змагатись на спортивні майданчики в зональних змаганнях з волейболу 11 листопада вийдуть юнаки учні ЗОШ І-ІІІ ст. області.
Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. 
вгору