МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Дніпропетровщина приймає Спартакіаду учнів професійно-технічної освіти України

У Дніпрі, на стадіоні "Олімпійські резерви" Вищого училища фізичної культури, стартувала Всеукраїнська Спартакіада серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з легкої атлетики.
Детальніше ...

На Черкащині відбулися змагання футболісток-школярок

20 квітня 2019 року на футбольному полі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Дніпро-80» відбулися фінальні змагання з футболу серед дівчат за програмою ХХV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти. В змаганнях взяли участь близько 30 спортсменів.
Детальніше ...

На Рівненщині відбувся регіональний етап з футзалу

У спортивному залі  дитячо-юнацької  спортивної школи № 4 м. Рівного відбулися регіональні змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2018-2019 рр. за участю команд Волинської, Львівської та Рівненської областей.
Детальніше ...

Рівненщина: обласний фінал «Шкільної волейбольної ліги України»

У спортивних залах  Рівненської гуманітарної гімназії  та Рівненському  НВК №2 «Школа-ліцей» були проведені фінальні  змагання ІІ етапу чемпіонату України «Шкільна волейбольна ліга України» серед дівчат та юнаків закладів загальної середньої освіти Рівненської області.
Детальніше ...

ДОНЕЧЧИНА: Спортивні ігри «Козацька наснага»

У спортивній залі ДНЗ «Краматорського вищого професійного торгово – кулінарного училища» відбулися обласні спортивні ігри «Козацька наснага» серед учнів закладів професійно - технічної освіти Донецької області.
Детальніше ...

Легкоатлетичний крос серед учнів закладів професійної освіти Вінниччини

У лісопарковій зоні м. Вінниця 15 квітня ц.р. пройшли фінальні змагання з легкоатлетичного кросу за програмою обласної Спартакіади учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата 21 закладу профтехосвіти регіону.
У загальнокомандному заліку перемогу здобули
Серед дівчат:
І місце – Вище професійне училище сфери послуг м. Вінниця;
ІІ місце – Вище професійне училище ЛДУ безпеки життєдіяльності;
ІІІ місце – Міжрегіональне вище професійне училище м. Вінниця.
 
Серед юнаків:
І місце – Вище професійне училище сфери послуг м. Вінниця;
ІІ місце –Вище професійне училище №42 м. Погребище;
ІІІ місце – Вище професійне училище №41 м. Тульчина.
 
В особистому заліку кращі результати у Василенко Анни (дистанція 500 м. – 1,29 хв.) та Комаровського Антона (дистанція 1000 м. – 2,58 хв.) із Вищого професійного училища сфери послуг м. Вінниця.
Начальник відділу обласного відділення Володимир Горук та головний суддя змагань, учасник Олімпійських ігор 1996 р. в Атланті Петро Сарафенюк нагородили переможців в особисто-командному заліку грамотами та медалями обласного відділення Комітету.
 
Прес-центр Вінницького ОВ КФВС.
Детальніше ...

«Козацька наснага»-2019 Шевченкового краю

Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 12 квітня 2019 року організовано та проведено обласний етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Козацька наснага» на базі державного навчального закладу «Золотоніський професійний ліцей» за участі 7 команд (60 осіб).
Детальніше ...

Змагаються школярі-баскетболісти Закарпаття

На базі спорткомплексу «Юність» відбулись фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед команд дівчат та юнаків загальної середньої освіти закладів «Шкільна баскетбольна ліга 3х–2019». 
У змаганнях взяло участь 16 команд у двох вікових групах 2002 р.н. і молодше та 2005 р.н. і молодші. 
Результати змагань серед юнаків у віковій групі 2002 р.н. і молодша
І місце Ужгородська класична гімназія
ІІ місце Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району
ІІІ місце ЛипчанськаЗОШ І-ІІІ ст. Хустськогорайону
4 місце Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Результати змаганьсеред юнаківу віковій групі 2005 р.н. і молодша
І місце Ужгородська класична гімназія
ІІ місце Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району
ІІІ місце Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
4 місце Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Результати змагань серед дівчату віковій групі 2002 р.н. і молодша
І місце БілківськаЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району
ІІ місце  Ясінянська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівського району
ІІІ місце СусківськаЗОШ І-ІІ ст. Свалявського району
4 місце Чопська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Результати змаганьсеред дівчат у віковій групі 2005 р.н. і молодша
І місце Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району
ІІ місце Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ІІІ місце Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №20 ліцей – «Лідер»
4 місце СасівськаЗОШ І-ІІ ст. Свалявського району
Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та грамотами, призери були нагороджені грамотами від Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. На нагородженні були присутні провідний спеціаліст Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН УкраїниПехньо О.П. та інструктор-методист Плеханов А.М..
 
Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Детальніше ...

Змагаються школярі-баскетболісти Закарпаття

На базі спорткомплексу «Юність» відбулись фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед команд дівчат та юнаків загальної середньої освіти закладів «Шкільна баскетбольна ліга 3х–2019». 
У змаганнях взяло участь 16 команд у двох вікових групах 2002 р.н. і молодше та 2005 р.н. і молодші. 
Результати змагань серед юнаків у віковій групі 2002 р.н. і молодша
І місце Ужгородська класична гімназія
ІІ місце Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району
ІІІ місце ЛипчанськаЗОШ І-ІІІ ст. Хустськогорайону
4 місце Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Результати змаганьсеред юнаківу віковій групі 2005 р.н. і молодша
І місце Ужгородська класична гімназія
ІІ місце Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району
ІІІ місце Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
4 місце Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Результати змагань серед дівчату віковій групі 2002 р.н. і молодша
І місце БілківськаЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району
ІІ місце  Ясінянська ЗОШ І-ІІІ ст. Рахівського району
ІІІ місце СусківськаЗОШ І-ІІ ст. Свалявського району
4 місце Чопська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Результати змаганьсеред дівчат у віковій групі 2005 р.н. і молодша
І місце Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. Іршавського району
ІІ місце Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ІІІ місце Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №20 ліцей – «Лідер»
4 місце СасівськаЗОШ І-ІІ ст. Свалявського району
Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та грамотами, призери були нагороджені грамотами від Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. На нагородженні були присутні провідний спеціаліст Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН УкраїниПехньо О.П. та інструктор-методист Плеханов А.М..
 
Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Детальніше ...